Seznam zájezdů

NOVÝ ZÉLAND, č. 161126, poznávací zájezd 2016


Místo: Austrálie, ..Nový Zéland
Termín: 26.11.2016 - 13.12.2016 (18 dní)
Cena: 85 900,- Kč
hostely, levnější ubytování mikrobus letecky trajekt, loď turistika poznání 

Gejzíry, sopky, ledovce, jezera, fjordy a Alpy Nového Zélandu.

Délka tras: letadlem 40 000 km, po zemi 5500 km, lodí 80 km, pěšky 5x 4-10 km
Počasí: vzduch 10-25 °C, proměnlivo
Odletové místo: Praha (Vídeň)
Cena zahrnuje: letecká doprava, doprava mikrobusem, trajekt mezi ostrovy Nového Zélandu,  ubytování v luxusních kempech v chatkách, 2x levnější hotel, průvodce, informační materiály, cestovní pojištění a pojištění storna, pojištění proti úpadku CK.
Cena nezahrnuje: stravu, fakultativní výlety
Itinerář zájezdu

1. - 3. den: Praha (Vídeň) - Christchurch 

Přelet z Evropy na Nový Zéland. Zastávka na jednu noc a jeden den v Hong Kongu.

4. - 9. den: Jižní ostrov Nového Zélandu

Christchurch - nejangličtější místo v zemi. Panoramatické výhledy zejména na nejvyšší hory Jižních Alp Mount Cook (3764 m.n.m.), Mount Tasman (3497 m.n.m.) a La Perouse. Queenstown, Milford Sound – osmý div světa, jedno z nejdeštivějších míst na světě Foxův ledovec a ledovec Franze Josefa . The Pancake Rocks. Trajektem na Severní ostrov.
 

10. - 16. den: Severní ostrov Nového Zélandu

Hlavní město Wellington, Národní park Tongariro, jeskyně Waitomo s krápníky a hlavně obdivuhodnými svítícími živočichy. Rotorua turisticky nejnavštěvovanější město Nového Zélandu. Leží v geotermální oblasti a tak lze z opravdu bezprostřední blízkosti sledovat množství gejzírů a jezírek s bublajícím bahnem nebo vodou. Auckland podmořské akvárium Kelly Tarlton´s Underwater World and Antarctic Encounter, tržiště Victoria Park Market či nejživější část města Quay Street, Albert Street, Customs a Queen Street. Waipua Kauri Forest význačný svými mohutnými 1500 let starými stromy. Bay of Island, kterému se říká novozélandský subtropický ráj díky množství ostrůvků a jejich vegetaci.

17. - 18. den: Auckland – Praha (Vídeň)

Mapa zájezdu