Seznam zájezdů

Ferraty, Itálie, č. 110702

...více fotek

Místo: Evropa, ..Itálie
Termín: 02.07.2011 - 06.07.2011 (5 dní)
Cena: 5 900,-
hostely, levnější ubytování vybavené kempy ve vlastních stanech mikrobus turistika 

Lákají Vás alpské vrcholy a nepřístupné stěny i když nejste horolezci? Ferraty – zajištěné cesty jsou příležitostí právě pro Vás. Výběr obtížností cest je možné volit dle zdatnosti účastníků. Zdoláme pomocí ocelových lan a žebříků nejeden vrchol. Úchvatné pohledy na hřebeny hor a do hlubokých údolí nám budou odměnou za naši námahu a odvahu...

Délka tras: mikrobusem 1900km, pěšky 3x 5-20km
Počasí: vzduch 13-25 °C, proměnlivé
Nástupní místo: Brno

Cena zahrnuje:

 

 

Cena nezahrnuje:

dopravu mikrobusem, dálniční poplatky, ubytování 3 noci ve vybavených kempech ve vlastních stanech, 1 noc na horské chatě, delegát, informační materiály. Vyžadujeme zdravotní připojištění (není v ceně) - zajišťujeme kvalitní horské pojištění.

nutné vybavení - přilba, ferratový set, sedací úvazek, hrudní úvazek - CK zajistí půjčení z autorizované půjčovny - cena cca 660,- Kč / zájezd.

Itinerář zájezdu

1.den, sobota

Odjezd, Brno – Colfosco, Dolomity, ubytování v kempu.

2.den, neděle

Lanovka na Crep de Mont (17 euro), krátká ferrata na Boeseekofel - Piz da Lech, obtížnost B - C. Video z této ferraty naleznete zde.

3.den, pondělí

Ferrata na masiv SELLA, dle zdatnosti a počasí.

4.den, úterý

Krásná Ferrata Brigada Tridentina C – D, oběd, výstup na vrchol Pisciadu 2 985 m, přespání na chatě Pisciadu hüte, 2 585 m n.m., večeře na chatě. Video z této ferraty naleznete zde

5.den, středa

Sestup k autu, cesta domů.